طراحی سایت

طراحی سایت | خدمات طراحی و ساخت سایت حرفه ای

طراحی سایت

طراحی سایت و یادگیری تمام تکنیک های آن، نیاز به دانش و تخصص حرفه ای دارد. برای این که بتوانید وب سایتی معتبر را بر ارائه محصولات و خدمات خود در صفحه نخست گوگل راه اندازی کنید، لازم است تا در ابتدا با دانش سئو و طراحی وب سایت آشنا باشید و سپس تلاش کنید تا با به کارگیری قوانین مربوط به گوگل، طراحی سایت خود و کیفیت آن را ارتقاء بخشید. تا بدین ترتیب گوگل سایت شما را در صفحه اول نمایش دهد.

البته هدف بسیاری از طراحان سایت و یا شرکت های تجاری، در ابتدا نمایش سایتشان در رتبه اول می باشد که این امر زمانی تحقق پیدا می کند که طراحی وب سایت خود را به یک شرکت معتبر و حرفه ای در این زمینه، واگذار نمایید.

مشاوره رایگان
طراحی استاندارد
پشتیبانی
قیمت ارزان و رقابتی

معیار های انتخاب شرکت معتبر و با تجربه طراحی سایت

نخستین معیاری که باید برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت با تجربه در نظر بگیرید، رتبه آن شرکت در گوگل می باشد. مسلما هر چقدر که شرکت های طراحی وب سایت، بتوانند خدمات با کیفیت تری را ارائه دهند و قوانین گوگل را به طور کامل رعایت کنند، در هنگام جست و جو در بستر اینترنت، در رتبه های بالاتری نمایان خواهند شد.

به همین دلیل است که شرکت های مربوطه به صورت روزانه در تلاش اند تا بتوانند طبق استاندارد های گوگل فعالیت کنند و با ارائه نمونه کار های قوی، در صدر جدول قرار بگیرند.

ساخت سایت
بهترین شرکت طراحی سایت

ویژگی شرکت طراحی سایت

سابقه فعالیت و همچنین خلاقانه بودن نمونه کار ها، از دیگر عواملی است که برای انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت مناسب باید مورد بررسی قرار گیرد. دانستن ریز جزئیات هزینه های یک شرکت و دستمزدش در ازای طراحی سایت، می تواند یاری رسان شما در انتخاب بهترین و باتجربه ترین شرکت باشد. مسلما هر چه شما جزئیات بیشتری را در مورد روند فعالیت های شرکت بدانید، می توانید بهترین شرکت را با توجه به بودجه مالی خود انتخاب کنید.

البته باید توجه داشته باشید که مبلغ دریافتی یک شرکت متناسب با هر قسمت از طراحی یک وب سایت، متغیر می باشد. برای این که یک تجربه خوب در انتخاب شرکت های طراحی وب سایت، سئو، وردپرس و … داشته باشید، لازم است تا در ابتدا هدف نهایی خود را از راه اندازی سایت مشخص کرده و معیار هایی را که در نظر دارید، به طور کامل در اختیار طراحان قرار دهید.

طراحی سایت استاندارد

طراحی اصولی و استاندارد

ابتدایی ترین و مهمترین مراحل ایجاد یک کسب کار اینترنتی طراحی سایت است که باید کاملا از استاندارد ها و اصول لازم (گرافیک، سرعت، کد نویسی بهینه، امکانات و قابلیت ها و ...) را داشته باشد. این موارد توسط طراحان وینزا به بهترین شکل رعایت و یک سایت حرفه ای و استاندارد طراحی می شود.

پشتیبانی مشتریان

پشتیبانی و مدیریت سایت

یک شرکت خوب طراحی سایت علاوه بر خدمات طراحی باید از خدمات پشتیبانی و همچنین مدیریت سایت بهره مند باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل و یا نیاز به راهنمای شرکت پاسخگو باشد. خشبختانه شرکت وینزا با گردآوری متخصصان، خدمات مدیریت و پشتیبانی سایت های طراجی شده را ارائه می دهد.

چرا طراحی سایت؟

جستجو کاربران

بیش از %۷۵

دیدن سایت ها

بیش از %۷۵

خرید آنلاین از طریق سایت

بیش از %80

عدم اعتماد به سایت های بی کیفیت

بیش از %70

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت در واقع ایجاد یک پایگاه اینترنتی می باشد که در آن صاحبین مشاغل به فروش محصولات، تولید محتوا و یا ارائه خدمات می پردازند. این پایگاه اینترنتی در واقع به وسیله یک مدل خاص از برنامه نویسی که به صورت دو جانبه فعالیت می کند، ساخته می شود. ارائه سرویس ها و دریافت سرویس را می توان اصلی ترین اهداف ایجاد و طراحی سایت دانست.

آنچه در طراحی یک سایت اهمیت دارد این است که طراحان بتوانند صفحات وب را به طور دقیق طبقه بندی کنند و در کنار آن اصول و قواعد سئو سایت و همچنین طراحی گرافیکی را نیز رعایت کنند. رعایت این اوامر موجب دیده شدن یک سایت و جذب کاربران خواهد شد. توجه داشته باشید که اصلی ترین بخش ها در طراحی یک سایت، دید بصری، جا به جایی داده ها، تکنولوژی و تولید محتوا خلاقانه می باشد. پس از این که تصمیم به ساخت یک سایت گرفتید می توانید با توجه به نوع فعالیت خود سایت های مختلفی نظیر سایت های دولتی، تجاری، تراکنشی، آموزشی، اجتماعی و یا حتی سرگرمی را در بستر اینترنت راه اندازی کنید.

طراحی وب سایت چیست؟

در واقع باید بدانید که تمام مراحل طراحی یک سایت و یا همان ایجاد یک پایگاه اینترنتی برای ارائه محصولات و خدمات، با عنوان طراحی وب سایت شناخته می شود. البته در تعریف دیگری از طراحی وب سایت می توان به بهینه سازی سایت های قدیمی غیر فعال نیز اشاره کرد. در این روش علاوه بر کاهش یافتن هزینه ها، فعالیت مجدد سایت ها نیز آغاز خواهد شد. طراحی وبسایت نیز مراحل مختلفی دارد که می توان به طراحی وایر فریم و همچنین طراحی گرافیک اشاره کرد.

البته مراحل کد نویسی و همچنین برنامه نویسی طراحی یک سایت نیز از اهمیت بالایی برخوردار هستند و از آن ها به عنوان مراحل اصلی طراحی وبسایت نام برده می شود. علاوه بر این ها اطلاعات جزئی سایت نیز اهمیت بسیار زیادی در جذب کاربران دارد. در واقع برای فهم بیشتر این مطلب می توان عنوان کرد که طراحی وب سایت، نظیر راه اندازی یک فروشگاه بزرگ می باشد که باید از نام ها و همچنین عناوین منحصر به فرد و جذاب برای آن استفاده کرد.

طراحی وب سایت

اهمیت طراحی سایت زمانی پدیدار شد که بسیاری از کسب و کار ها فعالیت خود را بر بستر اینترنت آغاز کردند. گسترش روز افزون کسب و کار های اینترنتی، موجب ایجاد یک فضا رقابتی بین کارآفرینان شده و هر کدام از آن ها برای این که بتوانند محصولات خود را به بهترین نحو ارائه دهند، روش های مختلفی را برای جذب مخاطب به کار خواهند گرفت. زیرا که هر چه تعداد مخاطبان از طریق تبلیغات در شبکه های مجازی بیشتر شوند، مسلما کسب و کار راه اندازی شده بیش از قبل دیده می شود و فروش محصولات به حد چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد.

لازم به ذکر است که یکی از بهترین راه های جذب مخاطب در بستر اینترنت، راه اندازی وب سایت و طراحی مخصوص آن می باشد. البته این روش بسیار مقرون به صرفه نیز خواهد بود و فروش محصولات را چندین برابر می کند. توجه داشته باشید که کیفیت محصول و یا خدمات ارائه دهنده شما نیز در افزایش سودآوری، نقش موثری خواهد داشت.

طراحی وب سایت اینترنتی

گسترش رسانه ها و شبکه های اجتماعی و ارتباطی در دنیا امروز موجب شده تا بسیاری از کاربران نسبت به اهمیت و ضرورت طراحی سایت کنجکاو باشند. در واقع سوال اصلی کاربران این است که چرا با وجود فراهم شدن بستر مجازی که می تواند به جذب مخاطب بسیار کمک کند، همچنان باید به راه اندازی سایت پرداخت. در واقع باید بدانید که به هیچ عنوان نمی توان از نقش گسترده شبکه های اجتماعی و سوشیال مدیا ها در سودآوری و جذب مخاطب غافل شد، اما راه اندازی و طراحی سایت، مکمل اصلی شبکه های مجازی می باشد.

در واقع با این که طراحی وب سایت، به عنوان تنها راه افزایش مخاطبان شناخته نمی شود، اما به طور قطع می توان آن را بهترین راه برای دیده شدن کسب و کار های آنلاین و فعالیت تجارتی در بستر اینترنت دانست. یکی از بزرگ ترین مزایای راه اندازی سایت برای دیده شدن کسب و کار ها، این است که برای حضور در سوشیال مدیا ها باید فعالیت های خود را مطابق با استاندارد این شبکه ها تنظیم نمود. اما با راه اندازی سایت، آن شخص که استاندارد ها را تعیین می کند، خود شما هستید و می توانید با توجه به معیار ها و سلیقه خود، سایت منحصر به فردی را برای فعالیت هایتان راه اندازی کنید.

طراحی وب سایت تهران

افزایش بیش از پیش سایت ها برای ارائه خدمات و محصولات بر بستر این اینترنت، یک میدان رقابتی بزرگ ایجاد کرده است که هر شخص برای رسیدن به جایگاه بالاتر در تلاش می باشد. اما رسیدن به موفقیت در صدد طراحی اصولی و استاندارد سایت ها خواهد بود. از آن جایی که تعداد سایت های فعال در بستر اینترنت به صورت روزانه افرایش می یابند، طراحان ‌سایت ها نیز باید تمام معیار های روز جامعه را در نظر بگیرند و با توجه به کسب و کار مربوطه، سایتی منحصر به فرد را طراحی کنند.

توجه داشته باشید که آن چه موجب رشد و گسترش کسب و کار های آنلاین در دوران امروز می شود، رعایت تمام جوانب اصول و استاندارد های حرفه ای یک سایت و همچنین فناوری های گسترده و به روز دنیا می باشد. از این جهت اطمینان به شرکت های طراحی وب سایت و سپردن ساختن یک سایت به آن ها، می تواند تاثیر ویژه ای در گسترش تجارت و کسب و کار شما داشته باشد.

طراحی وبسایت

برای این که بتوانید نقش گسترده ای در دنیای اینترنت و کسب و کار های فعال در بستر آن داشته باشید، باید از طراحی سایت بهره مند شوید. طراحی سایت این امکان را در اختیارتان قرار می دهد که بتوانید هنر و خلاقیت خود را در کنار مهارت ها و عناصر فنی دیداری و چیدمان یک سایت قرار دهید و بتوانید نگاه کاربران بیشتری را به سوی کسب و کار خود جلب نمایید. امروزه بسیاری از صاحبان مشاغل و کارآفرینان از نقش گسترده طراحی وب سایت در جذب کاربران آگاه هستند و در صدد راه اندازی سایت های مختلف برای ارائه محصولات و خدمات خود می باشند.

طراحی وبسایت با تمام امکانات

امروز طراحی سایت ها به یکی از بزرگ ترین چالش های فضای مجازی و تجارت های اینترنتی تبدیل شده است. برای این که که بتوانید یک سایت مناسب و ماندگار را راه اندازی کنید، لازم است تا از شرکت های فعال در این زمینه و همچنین متخصصان و طراحان آن بهره مند شوید. به کارگیری همزمان اصول و قواعد اینترنتی و همچنین خلاقیت، موجب می شود تا یک سایت در نظر کاربران ماندگار شود. البته دلیل اصلی ماندگاری و گسترش کسب و کار های اینترنتی توسط سایت ها، این است که کاربران به صورت متعدد از آن استفاده کنند.

از این جهت می توان گفت که هر چه مراجعه کاربران به سایت ها بیشتر باشد، مسلماً این سایت از طراحی قوی تری برخوردار خواهد بود و می تواند عاملی برای افزایش سودآوری به حساب آید. البته توجه داشته باشید که از نظر کاربران علاوه بر به کارگیری جلوه های هنری و زیبایی سایت، امکانات، سادگی و استفاده راحت از آن نیز می تواند موجب ماندگار شدن یک سایت در ذهن ها شود.

خدمات طراحی وب سایت

با توجه به معیار های جدید امروزه برای کسب و کار های اینترنتی، آن تجارتی ماندگار و موفق خواهد بود که مسیری متفاوت از سایر رقبا را در پیش بگیرد. در واقع وجود تمایز و خلاقیت در طراحی سایت موجب می شود تا تعاملات کاربران در سایت شما افزایش یابد. یکی از مهم ترین ویژگی های راه اندازی سایت بر بستر اینترنت، این است که این سایت ها چه خدماتی را به مشتریان ارائه می دهند. در واقع می توان گفت که گسترش خدمات سایت نظیر پشتیبانی، مدیریت تولید محتوا، بهینه سازی، سئو قدرتمند و … می تواند تاثیر ویژه ای در دستیابی به رتبه اول گوگل داشته باشد.

انجام طراحی سایت

از آن جایی که سایت ها امروز به اعضای جدا نشدنی کسب و کار های اینترنتی تبدیل شده اند، متناسب با نوع طراحی و کاربردشان، به انواع مختلفی تقسیم خواهند شد. اما آنچه در طراحی تمامی سایت ها یکسان است، مراحل ساخت و تهیه آن می باشد. به طور کلی نخستین گام برای طراحی سایت را می توان جلسه توجیهی با کارفرما دانست. در این جلسه کارفرما به طور کلی کسب و کار خود، که می تواند شامل تولید محتوا، ارائه خدمات و فروش محصولات باشد، را در اختیار طراحان و متخصصان شرکت طراحی وب سایت قرار می دهد.

پس از آن طراحان یک ایده کلی از سایت مورد نیاز کارفرما را تهیه می کنند که پس از تایید، مراحل بعدی نیز آغاز خواهد شد. در مرحله بعدی طراحان با کارفرما در مورد نحوه چیدمان سایت، رنگ ها و همچنین المان های گرافیکی، که موجب جذابیت و جذب کاربران و مخاطبان می شود، به توافق خواهند رسید و سرانجام با مشخص شدن ساختار کلی سایت، طراحی اصولی آن آغاز می شود.

مراحل انجام طراحی وب سایت

طراحی سایت و راه افتادن فروش آنلاین محصولات زمانی مورد توجه کاربران قرار گرفت که شرکت شناخته شده و معتبر آمازون با راه اندازی سایت خرید و فروش آنلاین محصولاتش، توانست به سود بسیار چشمگیری دست پیدا کند. پس از آن کسب و کار های اینترنتی گسترش یافتند و صاحبان مشاغل به این نتیجه رسیدند که می توانند با صرف هزینه ای مشخص، کسب و کار خود را گسترش دهند و بتوانند به درآمد بالایی دست پیدا کنند. این امر موجب شد تا روزانه تعداد سایت های راه اندازی شده بر بستر اینترنت افزایش یابد.

مزایایی که طراحی و ساختن وب سایت در اختیار صاحبان مشاغل و همچنین کاربران قرار داده است، موجب شده تا امروزه دسترسی به محصولات آسان شود. اما از آن جایی که طراحی و ساخت سایت یک دانش تخصصی و علمی می باشد، هر کسی توانایی انجام آن را ندارد و به همین دلیل شرکت هایی به وجود آمده اند تا این امر را برای صاحبان مشاغل تحقق بخشند. امروزه شرکت های فعال در حوزه طراحی وب سایت، در صدد جذب نیرو های خلاق هستند تا از این طریق با کسب رتبه اول گوگل، بتوانند پروژه های کاری متعددی را قبول نمایند.

بهترین شرکت طراحی سایت

با توجه به این که امروزه شرکت های متعددی در زمینه طراحی سایت راه اندازی شده اند، انتخاب بهترین شرکت برای صاحان مشاغل و کارفرمایان دشوار به نظر می رسد. اما باید بدانید که برای انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت باید چند نکته را در نظر بگیرید. نخستین گام برای انتخاب شرکت طراحی خوب، این است که هدف اصلی و نهایی خود از طراحی وب سایت را مشخص نمایید.

اگر شما قصد برندسازی دارید، ابتدا باید مراحل برندسازی خود را انجام داده و در نهایت  یک ساختار کلی، که متناسب با برند شما و محصولات و خدماتتان باشد، را برای سایت خود انتخاب کنید. شما در ابتدا باید مشخص کنید که هدفتان از راه اندازی سایت چیست و دوست دارید که سایتتان چه خدماتی را به کاربران و مشتریان ارائه دهد. پس از آن باید به دنبال یک سایت معتبر در گوگل بگردید که می تواند شما را در انتخاب بهترین شرکت هدایت و راهنمایی کند.

پس از آن نمونه کار ها شرکت طراحی وب سایت را مورد بررسی قرار داده و اگر با مدلی که تصویر سازی کرده بودید، هماهنگی داشت، برای انجام مراحل بعدی اقدام کنید. از دیگر نکات انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت این است که طراحان ابتدا با کارفرما در مورد ساختار کلی و همچنین جزئیات سایت و نحوه چیدمانش به صحبت می پردازند و پس از آن، زمان تحویل سایت و همچنین هزینه نهایی را در اختیار مشتریان خود قرار خواهند داد. این مراحل در واقع عملکرد یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای را نمایش می دهد و اگر یک شرکت برخلاف این مراحل عمل کند، باید به کیفیت خدمات ارائه دهنده آن شک کنید.

شرکت هایی که سابقه فعالیت طولانی مدتی دارند، مسلماً از بهترین شرکت های طراحی سایت می باشند. زیرا که به طور کلی با استاندارد های گوگل و همچنین بازار کسب و کار اینترنتی آشنا هستند و بهترین خدمات را در کمترین زمان ارائه خواهند داد. این شرکت ها نقش گسترده ای در افزایش سهم بازار و همچنین گسترش کسب و کار شما ایفا خواهند کرد. از این جهت بهتر است که با کسب اطلاعات کامل، یک شرکت معتبر را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید.

ساخت سایت

اگر قصد و هدفتان را از طراحی سایت و راه اندازی آن مشخص کرده اید، شرکت وینزا به شما کمک می کند تا بتوانید سایت دلخواه خود را راه اندازی نمایید. متخصصان و طراحان شرکت وینزا به طور کامل از تاثیر ساخت سایت در گسترش تجارت های اینترنتی اطلاع دارند و سعی کرده اند تا با به کارگیری فناوری های جدید و به روز دنیا، در ارائه خدمات طراحی و پشتیبانی سایت به مشتریان خود پیشگام باشند. این شرکت همچنین برای تعیین ساختار کلی سایت، مشاوره هایی را برای صاحبان مشاغل در نظر گرفته و به صورت رایگان این خدمات را در اختیار آن ها قرار خواهد داد. همچنین شرکت وینزا تمام مشتریان خود را از روند انجام پروژه های کاری آگاه می سازد.

خرید سایت

یکی دیگر از روش هایی که می توانید مدیریت سایت مخصوص خود را در دست بگیرید، روش خرید سایت می باشد. در این روش دیگر نیازی به مراجعه به شرکت های طراحی سایت نخواهد بود و می توانید سایت ها را به طور آماده خریداری کنید. برای این امر کافی است که به سایت های فعال در زمینه ارائه و فروش سایت های اینترنتی مراجعه کرده و با توجه به سلیقه و نیاز خود سایت مورد نظرتان را با مبلغ مشخصی خریداری کنید.

لازم به یادآوری می باشد که مدیریت سایت و فروش محصولات از طریق آن در بستر اینترنت، می تواند در مدت زمان کوتاهی سود چشمگیری را برایتان به ارمغان آورد. از این جهت توصیه می شود تا با خرید یک سایت به جمع رقبا کسب و کار های اینترنتی بپیوندید و برای کسب سود و منفعت خود تلاش کنید.

روش های طراحی وب سایت

در حال حاضر از روش های مختلفی برای طراحی سایت استفاده می شود که هر کدام از آن ها برای سایت های مختلفی مناسب است. برای این که بتوانید از روش مناسبی برای طراحی و ساخت سایت خود استفاده کنید، باید عواملی نظیر مباحث سئو و ساختار کلی سایت، بسیار توجه کنید و باید بتوانید موتور های جست و جو مناسبی را شناسایی کنید.

پس از آن باید هدف خود از راه اندازی وب سایت را مشخص کرده و متناسب با خدماتی که قرار است توسط این وب سایت ارائه گردد، روش مناسبی برای طراحی آن را انتخاب کنید. البته توصیه می شود که انتخاب روش مناسب طراحی سایت را بر عهده شرکت های فعال در این زمینه قرار دهید تا بتوانید نتیجه بهتری را از ساخت یک سایت به دست آورید.

5/5 امتیاز