افزونه تبلیغات متنی وردپرس Text Advertis فارسی

افزونه تبلیغات متنی وردپرس

با استفاده از افزونه تبلیغات متنی وردپرس یعنی Text Advertis فارسی شما قادر خواهید بود انواع تبلیغات متنی در جایگاه‌های مختلف وب سایت وردپرس خود درج کنید و  با استفاده از این قابلیت، دیگر وب سایت ها و کسب کارهای اینترنتی را در سایت خود تبلیغ کنید و از این راه کسب درآمد داشته باشید اما در این مطلب از سری مقالات آموزشی وردپرس در خدمت شما کاربران عزیز  هستیم تا آموزش کامل استفاده از این افزونه تبلیغات متنی وردپرس یعنی Text Advertis را ارائه کنیم. با ما همراه باشید…

همانطور که میدانید امروزه بازاریابی تبلیغاتی یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت در تمام کسب و کارهای اینترنتی و همچنین غیر اینترنتی می باشد و بسیاری از کسب و کارها برای معرفی خود به جامعه و همچنین افزایش فروش و بازدهی اقدام به تبلیغات متنی ، بنری و … در وب سایت های مرتبط و همچنین غیر مرتبط می کنند. در این راستا وبسایت ها و همچنین وبلاگ ها برای کسب درآمد از طریق تبلیغات دیگر کسب و کارها جایگاه های خاصی از وب سایت خود را به عنوان تبلیغات در نظر می گیرند تا در صورت نیاز تبلیغات خود را انجام دهند و به ازای این تبلیغ هزینه دریافت کنند که در نوع خود می تواند یکی از راه های پول ساز به شمار برود، البته با این کار هر دو وب سایت یعنی هم تبلیغ دهنده و هم تبلیغ گیرنده سود خود را خواهند داشت. پس می توان گفت تبلیغات یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در کسب و کار و همچنین کسب درآمد بشمار می رود.

تبلیغات متنی چیست؟

تبلیغات متنی معرفی وب سایت و کسب و کارهای مختلف در قالب متن  به همراه لینک مقصد می باشد که کاربران قادر هستند با کلیک روی متن وارد سایت مقصد شده و  بازدید کنند این متن می تواند یک کلمه تا بی نهایت باشد. برای من قالب وردپرس کلینگ شده به وب سایت وینزا

ایجاد تبلیغات متنی در وب سایت

برای ایجاد جایگاه های تبلیغاتی متنی ، بنری و غیره … ابزارهای بسیار زیادی وجود دارد برای مثال شما می‌توانید از انواع کد تبلیغات متنی وردپرس و یا غیر وردپرس و همچنین از طریق افزونه تبلیغات متنی وردپرس و غیره استفاده کنید که در این راستا افزونه ها و کدهای مختلف و متفاوتی از سوی طراحان ارائه شده که هر کدام از قابلیت و امکانات خاص خود برخوردار می باشند. اما ما تصمیم گرفتیم تا بهترین افزونه تبلیغات متنی وردپرس را در این بخش از آموزش وردپرس در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم تا بتوانید به رایگان دریافت و از آن استفاده کنید.

نکته: همچنین در صورت نیاز به  کد تبلیغات متنی وردپرس از طریق لینک انتهای همین مطلب می توانید به کدهای تبلیغات متنی دسترسی داشته باشید.

افزونه تبلیغات متنی وردپرس Text Advertis

یکی از بهترین افزونه تبلیغات متنی وردپرس Text Advertis فارسی  می باشد که قادر است تبلیغات شما را به صورت کامل منحصر به فرد در وب سایت و در هر جایگاهی که شما مشخص می‌کنید نمایش دهد. کافیست ابتدا از طریقدکمه دانلود زیر این افزونه کاربردی وردپرس را دانلود و روی وب سایت خود نصب همچنین فعال کنید. با این کار شما گزینه جدید به نام “تبلیغات متنی” در داشبورد وردپرس خود خواهید دید

افزونه تبلیغات متنی

خب در اینجا می بایست ابتدا روی گزینه “اضافه کردن” کلیک تا بتوانید یک تبلیغ متنی جدید ایجاد کنید. در صفحه باز شده شما باید فیلد عنوان ،  آدرس لینک و همچنین توضیحات تبلیغ را وارد و در نهایت روی گزینه انتشار کلیک کنید با این کار شما اولین تبلیغ متنی را ایجاد خواهید کرد.شما می توانید نمونه ای از تبلیغ متنی ایجاد شده توسط وینزا را مشاهده کنید.

بهترین افزونه تبلیغات متنی وردپرس

اگر به تصویر بالا نگاه کنید ما یک نام برای این تبلیغ متنی مشخص کردیم که عنوان تبلیغ متنی ما خواهد بود همچنین آدرس وبسایت یا همان لینک مقصد را در فیلد لینک تبلیغ را بدون http:// وارد کنید” و توضیح کوتاه در رابطه با  تبلیغ متنی را در فیلد “توضیحات تبلیغ” وارد کردیم شما هم باید همانند ما تبلیغ متنی خود را ایجاد و طبق آموزش زیر در هر جایی از وبسایت که قصد نمایش را دارید درج کنید.

نمایش تبلیغ متنی ایجاد شده به وسیله افزونه Text Advertis

در این بخش ایجاد تبلیغ متنی وردپرس نوبت به نمایش در جایگاه های مختلف وب سایت می باشد برای این کار کافیست از شوت کدهای زیر استفاده کنید.

[Text-Advertisements]

با استفاده از کد بالا قادر هستید تبلیغات متنی ایجاد شده را در بخش ابزارک ها به نمایش بگذارید. برای مثال می توانید ابزارک متن یا همان html را به ستون کناری یا فوتر اضافه و شورت کد را داخل ابزارک درج کنید.

افزونه تبلیغات متنی Text-Advertis

نتیجه کار

افزونه تبلیغات متنی حرفه ای

 

از  شورت کد زیر می توانید تبلیغ متنی ایجاد شده در هر بخش از قالب وردپرس یا همان به سایت خود به نمایش بگذارید. برای مثال اگر قصد نمایش تبلیغ متنی در هدر سایت یا جایگاه های دیگر را دارید کافیست شورت کد زیر را در فایل در پوسته وردپرس خود در  جایگاه مورد نظر درج کنید.

<?php echo do_shortcode("[Text-Advertisements]"); ?>

توجه: برای درج تبلیغات متنی در انواع وبلاگ ها کافیست روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد آموزش ایجاد تبلیغات متنی به وسیله کد را مشاهده کنید.

خب له پایات این بخش از آموزش وردرپس یعنی ارائه افزونه تبلیغات متنی وردپرس رسیدیم از این که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید سپاس گذاریم. موفق و پیروز باشد.

در این رابطه بخوانید:

کد تبلیغات متنی وردپرس و وبلاگ

 

منبع: وینزا

5/5 امتیاز

این مقاله را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *